HYBRIDNÁ FARBA

19,20 €
Krémový oxidant je určený k hybridným farbám pre aktiváciu farebných pigmentov. Obsahuje 3% peroxid vodíka, s ktorým dosiahnete maximálnu sýtosť a intenzitu farby, bez toho aby došlo k poškodeniu štruktúry chĺpkov. Obsah: 100ml
4,90 €
Krémový oxidant je určený k hybridným farbám pre aktiváciu farebných pigmentov. Obsahuje 3% peroxid vodíka, s ktorým dosiahnete maximálnu sýtosť a intenzitu farby, bez toho aby došlo k poškodeniu štruktúry chĺpkov. Obsah: 15ml
14,30 €
Dlhotrvajúca hybridná farba na mihalnice a obočie s henna efektom. Farba vydrží až 10 dní na pokožke (podľa typu pleti) a až 8 týždňov na chĺpkoch. Odtieň: modro čierna Obsah: 15ml Postup aplikácie nižšie.
14,30 €
Dlhotrvajúca hybridná farba na mihalnice a obočie s henna efektom. Farba vydrží až 10 dní na pokožke (podľa typu pleti) a až 8 týždňov na chĺpkoch. Odtieň: hnedá Obsah: 15ml Postup aplikácie nižšie.
14,30 €
Dlhotrvajúca hybridná farba na mihalnice a obočie s henna efektom. Farba vydrží až 10 dní na pokožke (podľa typu pleti) a až 8 týždňov na chĺpkoch. Odtieň: tmavo hnedá Obsah: 15ml Postup aplikácie nižšie.
14,30 €
Dlhotrvajúca hybridná farba na mihalnice a obočie s henna efektom. Farba vydrží až 10 dní na pokožke (podľa typu pleti) a až 8 týždňov na chĺpkoch. Odtieň: grafitová Obsah: 15ml Postup aplikácie nižšie.
14,30 €
Dlhotrvajúca hybridná farba na mihalnice a obočie s henna efektom. Farba vydrží až 10 dní na pokožke (podľa typu pleti) a až 8 týždňov na chĺpkoch. Odtieň: svetlo hnedá Obsah: 15ml Postup aplikácie nižšie.
120,00 €
Základná sada na úpravu a farbenie obočia hybridnou farbou. Sada obsahuje: Kozmetickú tašku Štetec so špirálou Miska na farbu Hybridnú farbu podľa výberu 3% Cream Developer 15 ml Čistiaca pena Scrub - peeling Primer Pinzeta Mydlo na styling
57,20 €
Dlhotrvajúca hybridná farba na mihalnice a obočie s henna efektom. Farba vydrží až 10 dní na pokožke (podľa typu pleti) a až 8 týždňov na chĺpkoch. Obsah: Set obsahuje všetkých 5 odtieňov - 5x15ml Postup aplikácie nižšie.
Product added to wishlist