TEKUTINY

LASH & BROW LIFTING

LASH BOTOX

48,00 €
Keratín Lash Botox je unikátne ošetrenie prírodných mihalníc. Dodáva prírodným mihalniciam vitamíny, olej pre ich lesk, zväčší ich objem, posilní rast a hĺbkovo ich vyživí. Aplikujte pomocou microbrush alebo velúrového aplikátora 2mm od korienkov mihalníc.. Doba pôsobenia: 15 minút Obsah: 10ml SPOTREBUJTE DO 6 MESIACOV OD OTVORENIA!
LASH & BROW LIFTING

LASH LIFTING CREAM 1 S PUMPIČKOU

26,90 €
Vyvíjajúci krém pre profesionálne použitie na techniku lash lifting. Aplikujte pomocou microbrushes. Odstránenie creamu, pomocou velurového aplikátora a tekutiny PURE. Doba pôsobenia: 3-8 minút Obsah: 10ml SPOTREBUJTE OD OTVORENIA DO 3 MESIACOV! Odporúčame uchovávať vo vákuovej nádobe.
LASH & BROW LIFTING

LASH LIFTING CREAM 2 S PUMPIČKOU

26,90 €
Ustáľujúci krém pre profesionálne použitie na techniku lash lifting. Aplikujte pomocou microbrushes. Odstránenie creamu, pomocou velurového aplikátora a tekutiny PURE. Doba pôsobenia: 3-8 minút Obsah: 10ml SPOTREBUJTE OD OTVORENIA DO 3 MESIACOV! Odporúčame uchovávať vo vákuovej nádobe.
LASH & BROW LIFTING

LASH LIFTING ESSENCE

12,00 €
Záverečná výživa s olejom pre lesk prírodných mihalníc. Aplikujte pomocou microbrush alebo velúrového aplikátora. Doba pôsobenia: 5 minút Obsah: 4ml SPOTREBUJTE OD OTVORENIA DO 6 MESIACOV!
LASH & BROW LIFTING

LASH LIFTING LEPIDLO SPEED

16,90 €
Nové vylepšené zloženie pre skúsené stylistky LASH LIFTINGU. Toto lepidlo je veľmi rýchle! Neodporúčame pre začiatočníkov!!! Používame ich na prilepenie silikónových podložiek na viečko a následne na natiahnutie prírodných mihalníc. Lepidlo odstránime čistiacou tekutinou PURE alebo teplou vodou. Obsah: 5ml SPOTREBUJTE OD OTVORENIA DO 6 MESIACOV!
LASH & BROW LIFTING

LASH LIFTING PURE 15ml

21,90 €
Slúží k odstráneniu a vyčisteniu prírodních mihalníc a viečka od všetkých přípravkou použitých pri technikee lash lifting. Aplikujte pomocou microbrush alebo velurového aplikátora. Obsah:  15ml SPOTrEBUJTE OD OTVORENIA DO 6 MESIACOV!
LASH & BROW LIFTING

LASH LIFTING PURE 4ml

12,00 €
Slúží k odstráneniu a vyčisteniu prírodních mihalníc a viečka od všetkých přípravkou použitých pri technikee lash lifting. Aplikujte pomocou microbrush alebo velurového aplikátora. Obsah:  4ml SPOTREBUJTE OD OTVORENIA DO 6 MESIACOV!
LASH & BROW LIFTING

LASH LIFTING SADA

100,00 €
Lash lifting je technika natočenia a zvýraznenia prírodných mihalníc. Vhodné pre klientky: - ktoré majú málo zatočené mihalnice alebo smerujú dole - ktoré nechcú umelé mihalnice - ktoré nemôžu nosiť predĺžené mihalnice (alergie,..) - po odstránení umelých mihalníc Odporúčame kombinovať s Lash Botox.
Product added to wishlist

S cieľom poskytnúť vám čo najlepšie služby GlamourLashes.sk používa súbory cookie.