Obočie je rámom pre dokonalý a zvodný pohľad. Trápi vás nevýrazné obočie? Túžite po krásnom a hustejšom obočí? Máte staré, vyblednuté tetované obočie alebo s ním nie ste spokojné? Nechce sa vám upravovať každé ráno? Ak ste na niektorú z týchto otázok odpovedali áno, HENNA BROW na obočie od Glamour Lashes® je pre vás skvelým riešením!

Čo je to vlastne henna na obočie?

HENNA je jediné prírodné farbivo, ktoré zafarbí chĺpky, ale hlavne pokožku obočia. Henna sa pripravuje z lístkov kríka menom henovník biely, ktorý pochádza z Blízkeho východu a južnej Ázie. Vyrába sa rozdrvením usušených lístkov a pridaním pigmentu. Henna má liečivé antibakteriálne a regeneračné schopnosti a ako jediná podporuje rast chĺpkov, ktoré zároveň spevňuje. Často sa používa i na farbenie vlasov.

Aký je rozdiel medzi tradičným farbením a hennou na obočie?

Obe metódy farbenia obočia sú semipermanentné, čiže dočasné. Hena na obočie má však schopnosť vydržať oveľa dlhšie ako bežná farba na obočie. Zafarbenie pokožky obočia bežnou farbou s peroxidom (ak vôbec nejaké) vybledne v priebehu 1-3 dní, pričom odtieň na chĺpkoch vydrží 2-3 týždne. Obočie farbené hennou je výraznejšie, farba na pokožke vydrží 7-14 dní a až 4-6 týždňov na chĺpkoch obočia. Farbenie hennou sa môže absolvovať častejšie ako klasickou farbou.

Prečo je HENNA BROW stále viac populárnejšia?

Henna má rôzne odtiene, aby vyhovovala vášmu individuálnemu vzhľadu. Odtiene, ktoré sa používajú pri farbení hennou, sú špeciálne vytvorené pre každý typ obočia, pleti a tón vlasov. V ponuke Glamour lashes® nájdete farby henny Blonde, Light brown, Brown, Dark brown, Graphite a Black. Môžete ich používať samostatne alebo kombinovať medzi sebou.

Či už vás láka husté, výrazné obočie alebo vyčesané obočie, s produktami od Glamour Lashes® a vďaka Henna brow sade, zvládnete farbenie hravo aj samé doma.

Aké sú výhody henna brow?

  • Henna je 100% prírodný, vegánsky produkt, bez pridaných chemikálií.
  • Má výraznejšie a sýtejšie odtiene oproti klasickej farbe.
  • Vydrží dlhšie na pokožke, ako aj na chĺpkoch obočia.
  • Hennou môžete farbiť obočie každé 2 týždne.
  • Vďaka sade henna brow si môžete obočie farbiť aj doma.
  • Dokáže prekryť nepodarený, či vyblednutý permanent obočia.
  • Podporuje rast chĺpkov a posilňuje ich.

Vrelo odporúčame pravidelné farbenie obočia HENNA BROW od Glamour lashes® každému, kto hľadá dokonalé dlhotrvácne obočie.

Pre docielenie efektu laminovaného obočia odporúčame fixačné mydlo BROW SOAP, ktoré má Glamour lashes® hneď v dvoch úžasných vôňach vanilky a kvetov. Pre ešte intenzívnejšie vyživenie chĺpkov a ich rýchlejší rast nájdete v ponuke aj HENNA BROW OLEJ. Glamour Lashes® ponúka nie len tieto skvelé produkty na úpravu obočia, ale aj profesionálne školenia, na ktorých sa naučíte rôzne techniky úpravy obočia. S HENNA BROW od Glamour lashes® dosiahnete výsledky, po ktorých ste vždy túžili.

Comments ()

Product added to wishlist